hauapiirded

Milleks on need vajalikud? 

Matmispaiga piiramise traditsioon tekkis juba muinasajal, kui hauda peeti pühapaigaks ja uskumuste kohaselt tuli see ülejäänud ruumist eraldada. 


Tänapäeva maailmas aga taotleb piirdeaia paigaldamine kalmistule peamiselt esteetilist eesmärki. Tänu piirdele saate kaitsta hauda ja haljastust möödakäijate eest, aga see on ka haua kujunduselemente. Lisaks annavad kogu hauakompleksi kujundusega õigesti sobitatud piirded sellele tervikliku ilme. 

Hauapiirdeaedade tüübid

Graniit

hauapiire

Moodul

hauapiire

Kombineeritud

hauapiire

Betoon

hauapiire

Paekivist

hauapiire

Paekivist

hauapiire

Kõigi meie piirete maksumuses sisalduvad:

Samast materjalist lillesektsioon


Lillemuld

Liiv

Geotekstiil

Niiviisi võite olla kindel, et matusekoha kujundus on tehtud samas stiilis ning rõhutab vastavalt selle olulisust ja väärikust.


GRANIIT

hauapiire
See pole mitte ainult kaunis, vaid ka praktiline lahendus hauaplatside kujundamiseks kalmistul. Piirete tootmisel peamise materjalina kasutatav graniit eristub vastupidavuse, kestuse ja ilmastikukindluse poolest. Just seetõttu on graniitpiirded nii laialt levinud ja üks populaarsemaid piirdeliike kalmistutel.


Suurused

15х15

 kõige suuremad plokid, mida pakume laias valikus 

12х14

plokid, mis sobivad hästi standardsetele väikestele haudadele 

10х10

sobivad rohkem ühekohaliste, väikeste urnihaudade või lemmikloomade matmispaikade puhul 

Graniidi valik


kombineeritud

hauapiire
Hauaplatsi kombineeritud hauapiire ehk kõrge vundamendi ja 5 cm paksuse graniitplokiga piire on meie ettevõttes üks populaarsemaid piirete liike.


Selle hauapiirdeliigi töötas meie ettevõte välja 2016. aastal ja see on sellest ajast võitnud paljude klientide südamed.

Värvid


Hall "Grey Ukraine"


Must "Gabbro"


Pruun "Dõmovsky"


UUS! Moodul

hauapiire
Moodulpiire on nüüdisaegne ja mugav viis matusepaiga tähistamiseks, selle töötas välja meie ettevõte 2017. aastal. Moodulpiirde konstruktsiooni aluseks on spetsiaalne plokk, mis koosneb kolmest graniitplaadist, mis on seest ühendatud valatud vundamendiga ja seejärel kinnitub meie tootmisüksuses pika aja jooksul. Sellel piirdel on palju eeliseid, sealhulgas paigalduse ja hoolduse lihtsus, lisaks stiilne välimus.Värvid


Black Prince


Grey Ukraine


Maple Red


betoon

hauapiire
Meie ettevõte on juba aastaid valmistanud klientidele betoonpiirdeid. Meie betoonpiirete üks peamisi eeliseid on graniitplaat, mille sulgeme ainult piirde ülaosas või ülaosas ja otsas, mis lihtsustab hooldust ning lisab ka vastupidavust ja visuaalset esteetikat.


See piirdeliik on soodne ja kaunis variant, eriti neile, kellele meeldivad sirged piirded, millel puuduvad tarbetud detailid.


Kahepoolne kate 

Ühepoolne kate 


paekivist

hauapiire
Paekivipiire on üks atraktiivsemaid Eesti materjale, mida saab kasutada matmiskohtade loomiseks. See sobib suurepäraselt looduslikele metsamaastikele, eriti järskudele nõlvadeleSirge plokk

Kolmnurkne plokk