MEIE VIIMASED 

SOODUSKAMPAANIAD

Austatud külastajad!


Meil on hea meel teid teavitada oma uutest sooduskampaaniatest ja eripakkumistest hauakividele ja piiretele.


Külastage meie poodi, et saada lisateavet meie pakkumiste kohta ja valida just endale sobiv hauakivi või piire. Samuti pakume individuaaltellimusi hauakivide ja piirete valmistamiseks vastavalt teie soovidele ja nõudmistele.


Täname teie toetuse ja usalduse eest!


VALMISKOMPLEKTID

Komplektid sisaldavad kõike mälestuskoha loomiseks vajalikku. See hind sisaldab graniitplokke (suurus oleneb komplektist), armeeritud vundamenti, paigaldust, lillepeenart, lillemulda, geotekstiili, liiva, samuti piirdeaia värvi hauakivi, graveerimist ja lisateenust olenevalt komplektist, näiteks tähtede või piltide värvimist.


Hauakivi kiire ja lihtne loomine

Kui soovite kiiresti ja lihtsalt tellida hauakivi ilma fondi, kuju ja piltide valimisele aega raiskamata või kui soovite paigaldada ajutise lihtsama variandi, tutvuge tähelepanelikult meie pakkumisega.


Pakume lihtsat ja kiiret variant hauakivi loomiseks, mis ei võta palju aega ega nõua lisakulusid. Meie pakkumine sisaldab XS-suuruses hauakivi ühes neljast saadaolevast kujust, teksti ja pildi graveerimist ning valmistusaega kahe nädala jooksul.


Tellimuse vormistamine on ülilihtne: kirjutage hauakivile mõeldud tekst, valige endale meelepärane pilt ja mis tahes kujuga kivi


VÄLJAMÜÜK

VALMISKIVIDEL KUNI -20%.

Tutvuge meie ainulaadsete valmis kujude väljamüügiga. Need hauakivid on ebastandardse kujuga, haruldastest graniidiliikidest, mis on saadaval ainult meie juures, või keerukate detailsete objektidega, mida valmistame ainult eritellimusel. Need on meie kogenud poleerija eristuvad ja huvitavad ideed, millest saab mitte ainult mälestuse sümbol, vaid ka kalmistu kaunistus.


Ainulaadsed hauakivid saavad valmis varem kui kataloogist tellitud, sest need on aadressil Asunduse 6 juba olemas.


Tutvuge meie ainulaadsete valmis hauakivide sortimendiga või vaadake neid vahetult meie töökojas.

170 Euro

270 euro

370 Euro

370 Euro

207 euro

199 Euro

573 Euro

190 euro

207 Euro