ARTEGO ajalugu

Tere! Oleme ettevõte Artego Kivi. Enam kui kahekümne aasta jooksul oleme loonud palju kvaliteetseid graniidist tooteid. Kuid meie jaoks pole see lihtsalt äri, see on pereettevõte.


Meie lugu sai alguse 1914. aastal Vene impeeriumis, kui kaks venda Smõslovi asutasid töökojad. Ühest sai peentisler, teine ​​hakkas tootma graniidist tooteid. Sellest ajast on meie traditsioone ja teadmisi edasi antud isadelt lastele ja seejärel lastelastele. Asutasime oma ettevõtte 2006. aastal ning sellest ajast alates oleme jätkuvalt töötanud ja arenenud parima kvaliteediga toodete loomise nimel.


Vaatame uhkusega oma ajaloole ja püüame säilitada selle traditsioone, pakkudes kauneid ja meeldejäävaid graniidist tooteid, mis rõõmustavad meie kliente pikki aastaid. Neid kivirajatisi on erineva kuju ja suurusega, kuid neil kõigil on sama eesmärk – aidata meil hoida sidet oma mineviku ja juurtega.

Pakume igale projektile individuaalset lähenemist ning meie meistrid pole mitte ainult professionaalid, vaid ka loomingulised inimesed, kes järgivad uusi disaini- ja ehitustrende. Seetõttu on iga meie toode ainulaadne ja vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.


Oleme teadlikud, et iga projekt, mille kallal töötame, on seotud armastuse ja austusega pere vastu. Just seetõttu püüame luua tooteid, mis neid väärtusi kajastavad. Soovime aidata oma klientidel säilitada mälestust oma lähedastest ja luua mälestuspaiku, mis tuletavad meelde armastust ja austust nende vastu, kelle nad on aastate jooksul kaotanud.


Täname, et olete valinud meie ettevõtte! Oleme uhked oma pärandi üle ja lubame jätkata kvaliteetsete graniidist toodete loomist veel palju aastaid.

HOW IT'S MADE

Vaadake ühe meie tarnija videot ja õppige graniidi kaevandamise protsessi kohta veidi rohkem.